Please update your Flash Player to view content.

Asmeninis karjeros konsultantas

Aposse ad esse – nuo to, kas galima, prie to, kas esama [kas realu].

Talentingas karjeros konsultantas gali būti puiki investicija tiems, kurie rūpinasi savo karjera ir nori žengti į priekį, keisti darbą ir keistis patys. Ypač tais atvejais, kai įmonėse mažinami etatai, dėl spartėjančios pramonės kaitos ar net palaipsniui nykstant darbuotojų paklausai tam tikroje srityje, asmeninio karjeros konsultanto paslauga yra neabejotinai naudinga. 

 

Kaip tai veikia? Asmeninis karjeros konsultantas objektyviai įvertina savo klientų išsilavinimą, mokymus bei patirtį ir identifikuoja naujas karjeros galimybes. Tai labai įdomus procesas, leidžiantis iš naujo atrasti turimus įgūdžius, išvysti savo stipriąsias puses naujoje šviesoje, suvokti savo galimybes, kurios dažnai būna stulbinamos. Karjeros konsultantas gali padėti aiškiai įsivardyti trumpalaikius ir ilgalaikius karjeros tikslus, tiksliai nustatyti veiksmingiausius būdus, kaip pradėti naują karjeros etapą, parinkti tolesnius reikalingus mokymus.


Kliento įvertinimas. Asmeninis karjeros konsultantas padeda pasirinkti klientui tinkamiausias darbo veiklos sritis ir tinkamiausias pozicijas savo karjeros tikslams pasiekti.


„Brainstorming“. Kolektyvinis idėjų svarstymas – smagi konsultacijos dalis, kai asmeninis karjeros konsultantas „supurto“ savo kliento mąstymą, duoda jam naujų idėjų ir skatina kūrybiškai mąstyti apie savo galimybes karjeroje.


Tikslų iškėlimas. Asmeninis karjeros konsultantas padeda klientui nustatyti tikslų karjeros kelią, išsikelti mėnesio, metų ir tolimesnius karjeros tikslus. Taip pat sukuriama strategija efektyviam šių tikslų įgyvendinimui.


Kvalifikacijos kėlimas. Asmeninis karjeros konsultantas – tarsi treneris, padedantis sužinoti, kur ir kaip plėtoti savo įgūdžius ir gilinti žinias, kylant karjeros laiptais. Klientui sudaromas individualus profesinio tobulėjimo planas, atitinkantis išsikeltus kvalifikacijos kėlimo tikslus.

Profesinių ryšių plėtimas ir patirtis. Klientas, naudodamasis asmeninio karjeros konsultanto paslauga, gauna patarimus, kaip megzti profesinius ryšius savo darbo srityje, nuo ko pradėti ieškant naujo darbo, kaip įgyti darbdavio reikalaujamos patirties. Klientui suteikiamos profesionalios konsultacijos karjeros vystymo klausimais.


Palaikymas. Karjeros pokyčiai priskiriami prie vienų iš didžiausią stresą žmogui keliančių veiksnių, tad suprantama, kad kildamas karjeros laiptais, ieškodamas naujų karjeros galimybių savo srityje ar kardinaliai keisdamas darbą žmogus peržengia savo komforto zoną. Asmeninis karjeros konsultantas kuria stabilią aplinką, užtikrindamas tvirtus ir priimtinus planus karjeros pokyčių metu, skatina pasitikėjimą savimi ir kryptingą kelią į sėkmę karjeroje.


HOROS svarbiausia – klientas


Mūsų karjeros konsultantai orientuojasi ne tik į kliento karjeros tikslus, bet ir atsižvelgia į jo asmeninius siekius. HOROS klientas – tai ne sraigtelis sistemoje, o individualybė, kurios poreikių išaiškinimui ir įgyvendinimui skiriamas maksimalus dėmesys. Mums svarbi Jūsų karjeros ir gyvenimo būdo harmonija, vedanti į sėkmę karjeroje.


Apsisprendimas siekti daugiau savo karjeroje yra svarbus žingsnis, kuris dažnai gali būti painus ir sudėtingas. Kai kurie žmonės nesiryžta pokyčiams ir lieka esamoje situacijoje visą gyvenimą, tačiau nuolat jaučiasi nelaimingi. Kokybiška asmeninė karjeros konsultacija gali užkirsti tam kelią! Asmeninio karjeros konsultanto paslauga padeda sklandžiai kilti karjeros laiptais, nurodo įrankius, reikalingus išsikeltiems tikslams pasiekti, suteikia pasitikėjimo savo jėgomis ir ryžto bent mažam pasikeitimui. 


Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis:


+370 6 05 16 804

+370 6 99 18 394

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Vilniaus g. 39-406N, LT-01119 Vilnius
Laisvės pr. 99A, LT-06119 Kaunas

Tobulėti dar niekada nebuvo taip paprasta – HOROS.