Please update your Flash Player to view content.

Personalo paieška ir atranka

                                                                     Hominem quæro. Ieškau žmogaus. (Diogenes)


Esate darbdavys ir ieškote darbuotojo? Bendradarbiaudami su įmonėmis, daug dėmesio skiriame jų organizacinei kultūrai, vertybių sistemai, vadovų lūkesčiams pažinti. Mūsų tikslas yra rasti geriausiai Jūsų individualius poreikius ir lūkesčius atitinkantį darbuotoją. Mes atrenkame specialistus nuo pradedančiųjų iki aukščiausių profesionalų lygmens, atliekame vadovų paiešką ir atranką, formuojame naujas komandas verslo plėtros atveju. Jums siūlome šias paslaugas:


● BLIC atranka – tai dalinė specialistų atranka, kai greitai pateikiame Jūsų reikalavimus atitinkančių kandidatų CV, naudodamiesi turima duomenų baze;

● VISAPUSIŠKA atranka, į kurią įeina pokalbiai, kandidatų įvertinimas, kandidatų duomenų patikrinimas Lietuvoje ir užsienyje. Atsižvelgiant į Jūsų veiklos specifiką, Jūsų įmonės, kontoros ar organizacijos vertybes, atliekame potencialių kandidatų paiešką ir atranką.

Esate specialistas ir ieškote naujų karjeros galimybių? Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą (CV), įtrauksime jį į savo duomenų bazę, teiksime Jums praktikos ir darbo pasiūlymus nemokamai. Pasinaudoję asmeninio karjeros konsultanto paslauga sužinosite savo stipriąsias savybes, sudarysite karjeros kilimo ar keitimo planą bei nustatysite būdus jam įgyvendinti. Su konsultantu aptarsite karjeros galimybes, Jums tinkančius kvalifikacijos kėlimo būdus. Kandidatams mes siūlome ne tik laisvas darbo vietas ir geriausias bei plačiausias karjeros galimybes rinkoje, bet ir galime padėti Jums atrasti savo kelią, atitinkantį Jūsų ilgalaikius karjeros tikslus.

Esate studentas? Atsiųskite mums savo gyvenimo aprašymą (CV), įtrauksime jį į savo duomenų bazę, NEMOKAMAI teiksime Jums praktikos ir darbo pasiūlymus. Pasinaudoję HOROS teikiama asmeninio karjeros konsultanto paslauga, galėsite sužinoti savo karjeros galimybes, sudaryti savo karjeros planą bei nustatyti būdus jam įgyvendinti, gauti informaciją apie naujausius mokymus, konsultacijas CV sudarymo, motyvacinio laiško rašymo, dalyvavimo darbo pokalbyje problemų klausimais.

HOROS HR Solutions – profesionali įdarbinimo agentūra, kurios specializacija – darbuotojų paieška ir atranka. Mūsų kvalifikuoti konsultantai padės rasti tinkamiausią darbuotoją Jūsų įmonei, įstaigai, kontorai ar organizacijai, naudodami išsamią duomenų bazę.

HOROS specialistai turi didžiulę patirtį atrenkant įmonėms tiek pradedančius, tiek aukščiausio lygio darbuotojus Lietuvos ir tarptautinėse rinkose. Konsultuojame profesionaliai ir greitai.

HOROS orientuojasi į sėkmingą rezultatą ir kuria ilgalaikę partnerystę tiek su specialistais, tiek su potencialiais darbdaviais.

HOROS paieškos ir atrankos konsultantai nuodugniai analizuoja darbdavio poreikius bei įvertina kandidatų galimybes. Mūsų personalo specialistai turi profesionalų ir kūrybingą požiūrį į personalo atranką ir Jūsų karjerą. Lengvai randame kalbą su užsakovų įmonėmis, todėl tikime, kad rasime kalbą ir su Jumis. Įdarbindami geriausius specialistus rinkoje, suteiksime Jums konkurencinį pranašumą.

 

Iš daugybės Lietuvos ir užsienio personalo atrankos agentūrų mus skiria mūsų gebėjimas taikyti savo metodiką, leidžiančią patenkinti mūsų klientų ir partnerių individualius poreikius. HOROS siekia tapti didžiausia ir sėkmingiausia paieškos ir atrankos įmone Lietuvoje. Mes didžiuojamės galėdami dirbti su šios srities profesionalais ir kartu siekti aukščiausių tikslų. Kviečiame prisijungti ir Jus.

 

Norėdami gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis:

 

+370 6 05 16 804

+370 6 99 18 394

Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Šermukšnių g. 3, 5a., LT- 01106, Vilnius

Tobulėti dar niekada nebuvo taip paprasta – HOROS.