Please update your Flash Player to view content.

GERIAUSIAS PERSONALO VADOVAS 2014

2014 03 26

JAU STARTAVO GERIAUSIO PERSONALO VADOVO RINKIMAI 2014

 

Visų darbuotojų dėmesiui! Jei manai, kad:

  1. turi patį nuostabiausią ir draugiškiausią personalo vadovą;
  2. be jo/jos neįsivaizduoji savo darbo dienos,
  3. ji/jis ne tik puikus bei atsakingas vadovas, bet ir nuoširdus kolega,

 

tai NOMINUOK savo personalo vadovą ar vadovę „Geriausio personalo vadovo rinkimams 2014“ ir LAIMĖKITE apsilankymą „IMPULS“ sporto klube darbuotojų komandai*!


Personalo vadovas


Draugiškiausio personalo vadovo rinkimai – tai proga kiekvienos maitinimo įstaigos personalo vadovui būti įvertintam savo darbuotojų. Kiekvienoje įmonėje ar organizacijoje galime sutikti vadovą, kuris yra atsakingas už darbuotojų darbą, atsakingai prižiūri, kad įstaigoje darbas vyktų sklandžiai, greitai ir užtikrintai ir kad klientas gautų patį geriausią produktą/aptarnavimą. Todėl kiekvienas personalo vadovas turi mokėti greitai reaguoti į kiekvieną situaciją, nepasiduoti stresui bei pažinti ir sutarti su kiekvienu darbuotoju. Kviečiame visų įmonių darbuotojus įvertinti savo vadovo pastangas ir nominuoti „Geriausio personalo vadovo rinkimams 2014“. Nominuodami vadovą ne tik išreikšite jam padėką už vadovo nuveiktą darbą, bet ir turėsite galimybę laimėti apsilankymą „Impuls“ sporto klube sau ir savo kolegoms!

 

KAIP DALYVAUTI KONKURSE? Atsiųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. savo vadovo ar personalo komandos nuotrauką, taip pat keliais sakiniais aprašykite, kodėl Jūsų vadovas yra pats geriausias ir draugiškiausias. Nepamirškite nurodyti vadovo vardą, pavardę, telefono numerį. Nuotraukos bus publikuojamos  facebook tinklapyje, o draugiškiausio personalo vadovo nominaciją laimės daugiausiai „Patinka“ paspaudimų surinkusi nuotrauka.

 

*viena įmonė gali laimėti iki 20 pakvietimų.